Kontakt

Ledning

Rickard Ekström

Rickard Ekström

VD

rickard.ekstrom@semic.se

08-799 30 65

Måns Gahrton

Måns Gahrton

Förlagschef och förläggare

mans.gahrton@semic.se

08-799 30 51

Marknad

Malin Tiselius /

Malin Tiselius /

Marknadschef

malin.tiselius@semic.se

08-799 30 53, 076-546 30 53

Cilla Wikström

Cilla Wikström

Key Account Manager
Pressansvarig

cilla.wikstrom@semic.se

0765-26 11 41

Redaktion

Mårten Chenon

Mårten Chenon

Formgivare

marten.chenon@semic.se

08-799 30 50

Moa Edlund

Moa Edlund

Formgivare

moa.edlund@semic.se

Susanne Hovenäs

Susanne Hovenäs

Redaktör

susanne.hovenas@semic.se

765-261176

Jonna Hallett

Jonna Hallett

Redaktör (Föräldraledig)

jonna.hallett@semic.se

08-7993041

Annelie Lindqvist

Annelie Lindqvist

Förläggare och redaktionschef

annelie.lindqvist@semic.se

08-799 30 36, 0708-27 45 51

Linnéa Raadik

Linnéa Raadik

Redaktör

linnea.raadik@semic.se

0765-46 30 62

Johanna Strömqvist

Johanna Strömqvist

Redaktör/biträdande förläggare

johanna.stromqvist@semic.se

08-799 30 58

Marie Schjulström

Marie Schjulström

Redaktör

marie.schjulstrom@semic.se

070-761 53 47

Monica Sundberg

Monica Sundberg

AD

monica.sundberg@semic.se

08-799 30 63

Adminstration

Nina Ryd Malmqvist

Nina Ryd Malmqvist

Produktionschef

nina.malmqvist@semic.se

073 986 04 08

Therese Nygren

Therese Nygren

Ekonomi

therese.nygren@semic.se

08-799 30 26, 073-986 08 54

Foreign Rights

Matilda Gredfors Andersson

Matilda Gredfors Andersson

matilda.gredfors.andersson@bonnierrights.se

+46 765 26 10 10

Besöksadress

Vasagatan 12 C

Postadress

Box 1243
172 25 Sundbyberg

Telefon

08-799 30 50

Hitta till vår besöksadress

Titta på kartan

Faktureringsadress

Bonnierförlagen AB
FE 5673-100 BF 5110
831 90 Östersund
invoice@bonnierforlagen.se

E-postadress

info@semic.se
  • Facebook
  • Instagram